andreacsirke.cz - domů Blog

Budoucnost není místem, ke kterému kráčíme, ale které tvoříme. Cesty k ní nehledáme, ale vytváříme; a jejich vytvářením se proměňuje jak tvůrce, tak cíl cesty. Peter Ellyard

Nabízím spolupráci neziskovým organizacím i firmám. Mohu pro vás, vaše klienty či zaměstnance:

Mám zkušenosti s prací v evropských a jiných projektech. Nejvíce hrdá jsem na projekt Paní svého času díky podnikání (r. 2012 - 2014), organizovaný neziskovou organizací GLE o.p.s. V rámci tohoto projektu jsme začali poskytovat kariérové poradenství a podpořili ženy v jejich rozhodování, co a jak dál po delší absenci na trhu práce. Z naší spolupráce vznikla krásná a inspirativní brožura Příručka dobré praxe.

V současné době se podílím na dalším projektu GLE o.p.s. Kariérové a podnikatelské poradenství pro návrat na trh práce, který je určen primárně rodičům na/po rodičovské dovolené. Poskytuji jim kariérové a podnikatelské poradenství a připravuji a vedu semináře a workshopy z oblasti kariéry a podnikání. Dále pracuji jako kariérový kouč v projektu Pracovní návyky jako komplex individuálního poradenství, cíleného zaškolení, aktivizace místních aktérů a rozvoje potenciálu vybraných lokalit, organizovaném Fondem dalšího vzdělávání. V rámci projektu pracuji s dlouhodobě nezaměstnanými osobami v Karlovarském kraji.

Spolupracovala jsem i s dalšími organizacemi jako jsou občanské sdružení O.s. Martin, Inbáze, Multikulturní centrum a O.s. Green Doors.


webdesign, tvorba webových stránek | mapa webu | Powered by Nette Framework | © 2019 andreacsirke.cz

Andrea Csirke na Facebooku Andrea Csirke na Twitteru Andrea Csirke na Linked In Andrea Csirke na Google+
kariera.andrea@gmail.com
+420 723 988 004